Vertexe FUe ile saç ekimi

    

Vertex açıklığı geniş olduğunda donör alandan FUT yöntemiyle saç kökü almak sorun yaratabilir bu durumda en doğrusu FUE tekniğiyle ekimdir.

Saç Ürünleri
saç ekimi planlanan bölge

saç ekimi planlanan bölge

Seyrek ilk seans saç ekiminden sonra

Seyrek ilk seans saç ekiminden sonra

2.seans saç ekiminden 1 ay sonra

2.seans saç ekiminden 1 ay sonra

saç ekiminden bir yıl sonraki görünüm

saç ekiminden bir yıl sonraki görünüm

YORUM: FUE tekniğiyle göğüs ve enseden alınan folliküller tepe ve arka kısma dengeli bir şekilde dağıtılmıştır.Özellikle erken dönemdeki saçların çıkış açısının doğala ne kadar yakın olduğuna dikkat ediniz.

Share

18 Responses to “Vertexe FUe ile saç ekimi”

 1. İzzettin Diyorki:

  Benim tepemde aynı burada görüldüğü gibi. Sakalım sık. Sakalımdan ve ensemden alınarak tepeye ve öne saç ekimi yapılsa ne kadar mal olur. Diye merak ediyorum. Daha sık olmasını istiyorum. Kaç follikül saç ekimi yapılması gereklidir.
  moderatör
  sakalınızın sık olmasının önemi yok çünkü sakalın sadece gereksiz kısımları yani boyun ve elmacık keiği civarı alınır.maliyet sizin beklentinize göre 5-15 000 tl arasında tutabilir.

 2. Anonim Diyorki:

  geniş alan için ortalam kaç folikül ekileblir dogal yakın görüntü sağlanması için
  Moderatör
  Doğala yakın derken dökülmeden önceki hale yakın olarak değerlendirdim bu durumda cm kareye 100 kök civarı ekilmeli ki bu da 20 000-40 000 arasında bir rakam demektir.Bence beklentilerinizi yenişden belirleyin. 🙂

 3. Anonim Diyorki:

  20000-40000 arası ekimin maliyeti nedir acaba ??
  Moderatör
  o kadar kıl bulabilirseniz bedava bile ekebilirler 🙂

 4. mehmet Diyorki:

  Hocam, ben 23 yaşındayım ve resmen fırca gibi olan saçlarım 1 yılda bu fotoraftaki duruma geldi.Ben maliyeti düşünmeden yapabilceğim en fazla saç ekimini yaptırmak istiyorum. cm kareye en fazla kaç kök ekebilirsiniz 100 ekebilirmisiniz. dökülen alan 180 cm kare. yaklaşık 18000 kök ekebilirmisiniz.
  Moderatör
  Ekilebilir ama o kadar kök alınması zor.

 5. mehmet Diyorki:

  bide diyelimki bulduk desek o 20000 kökü. Bulamassınız desenizde diyelimki saç klonlama çıktı diyelim. Böyle bir şans varmı. cm kareye 100 150 saç dikme şansımız. Ve en fazla 1 cm kare yaklaşık kaç kök diktiniz.
  Moderatör
  Usulüne uygun yapılan fue de ekim sıklığüındaki sınır köklerin beslenme sıklığıdır.

 6. altan Diyorki:

  resimdeki gibi bir alan 250-300cm2 desek 10000 greft bu alanı kapatmak için yeterlimidir?tek seansta max kaç greft ekilebilir?10000 greft maliyeti ne kadardır hocam?fue yönteminde
  Moderatör
  cm kareye 60 ve üzeri ekim yapılırsa kapatılabilir

 7. Anonim Diyorki:

  Sn. Dr.Kaya
  Son 1 saatimi yorumlarınızı okuyarak ve siteye koyduğunuz resimleri değerlendirerek geçirdim. Epey güven oluşturdunuz, ancak bu resimleri görene kadar… Öncelikle ilk seans ve ikinci seans için aynı resmi kullanmışsınız. Ayrıca saç şekli ve rengi itibari ile ilk resimle diğerlerinin alakası yok. Hele bir yıl sonundaki resim diye verdiğiniz resimle, seans resimlerinin hiç benzerliği yok. Ya resimler karıştı site ile ilgili teknik bir problem oldu ya da siz de diğerleri gibisiniz. Belki de bana da bazı yorum yapanlara önerdiğiniz ”uygun gözlük kullanımı” tavsiyesinde bulunursunuz. İyi Çalışmalar…
  Moderatör
  Resimleri ben atamıyordum o zamanlar yanlış eklenmiş,birazcık kafa yorsanız oradaki basit hatayı algılayabilirdiniz,yanlışlıkla aynı resim 2 defa eklenmiş.sıradan zekaya sahip biri bile o resmin hatayla eklendiğini anlayabilirdi.size gözlük değilde başka sitelerde gezinmenizi öneririm.

 8. sahin Diyorki:

  Doktor bey,tip o kadar ilerledi vede sac ekim merkezleri o kadar cogaldi ki nrden halen sac ekim isleri bu kadar pahali ben genc biri olarak bu kellik psikolojomi bozuyor.ben bu kadar parayi nerden nasil bulabilirim.sizce bu kadar pahali olmasinin sebebi nedir ceplerinizi dika pasa doldurmak mi onemli yoksa cuzi miktarlarda yapip hem dualar alip hemde insanlara daha faydali olmak bir doktor icin onemli degilmi.sizlere para kazanmayin demiyoruz kazanin ama zararda edin demiyoruz.sadece sikayetimiz gucu yeten yetmeyen var.hizmet sadece cok parasi olanlar icinmidir.saygilarimi sunuyorum.burda hicbir art niyetim yoktur.
  Moderatör
  Benim tuzu kuru valla 🙂

 9. Murat Diyorki:

  Mesela saç ekimi yapıldı ben tedaviden sonra düzgün bir şekilde saçlarımın bakımını yaptım ama ekilen bazı bölgelerde çıkmadığını varsayalım o zaman nasıl bir yöntem uygulanır bir daha ücret ödemem gerekirmi yada siz çıkmayan bölgeye tekrar ekim yaparmısınız. Ne kadar süre sonra yapılır ve herkezde yüz de yüz ekilen saçlar tutar mı saygılar.
  Moderatör
  Ekimde ayrıntıya dikkat edilirse her kök tutar,

 10. Gökhan Diyorki:

  açıklığımız en üstteki resim kadar diyelim , şu sıklığı elde edebilmek için kaç kök gerekiyor http://www.sacekimiresim.com/yazi/dogal-gorunum-elde-etmenin-tek-yolu-fue-sac-ekimi-2/#more-265
  Moderatör
  bir tarafa 1500 ekilmiş ortayada o kadar ekildiyse toplam 1500 civarı olur

 11. Gökhan Diyorki:

  açıklığımız en üstteki gibi diyelim yine peki hocam http://www.sacekimiresim.com/yazi/sac-ekimi-sac-ekim-resimleri/#comments bu linkteki arkadaşın ekim yapıltıktan sonraki saç sıklığını yakalamak için kaç kök ektirmemiz gerekiyor ?
  Moderatör
  sanırım 2500 civarı gerekir

 12. Gökhan Diyorki:

  ama hocam açıklığımız zaten tamamen kel ama benim istediğim saç sıklığı için verdiğim örnek resimde arkadaş tamamen kel değilmiş sadece ön kısımlara 2500 kök ektirmiş bu durumda nasıl 2500 kök e aynı sonucu elde edecezki ?
  Moderatör
  şaka yapıyorsunuz herhalde 🙂 ben nerden bileyim sizin açıklığınızı

 13. Mehmet Diyorki:

  bu vakada açıklık kaç cm kareydi tahminen ?
  Moderatör
  normal nsan kafası, kendini hesaplayabilirsiniz

 14. faruk Diyorki:

  hocam benimkisi de http://www.sacekimiresim.com/wp-content/uploads/2010/02/120679903211-300×225.jpg
  şu resimdeki gibi. 23 yaşındayım ve çok erken döküldü saçlarım. ünv öğrencisiyim. fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim kısa süre içinde. şimdiden tşklr. çok aralıklı fiyatlar değilde net bişey söylerseniz sevinirim. binlik ekimlerden falan anlamıyorum. isteğim eski saçlarıma kavuşmak. yani son resimdekinden çok daha sık saçlara sahip olmak istiyoum . tkrr teşekkürler
  Moderatör
  O resimdekinden daha sık olması için çok kök gerekir o kadar kök nerden alınacak onun hesabını iyi yapmalısınız.net bir fiyat nasıl beklersiniz anlayamıyorum 250 cm açıklık var cm kareye 2 kökte ektirebilirsiniz 100 kökte ektirebilirsiniz bu durumda net fiyat olurmu 🙂

 15. faruk Diyorki:

  hocam anlatamadım galiba. siz bir fiyat söyleseniz. aralıklı olarak ona göre kendimi hazırlayayım.
  Moderatör
  önceki cevabımı hatırlamıyorum ama 750 tl ile 20 000 tl arasında değişebilir bu ekilecek kök sayısı ve köklerin alındığı yere bağlı

 16. uğur yılmaz Diyorki:

  saç kökü satabılıyomuyuz?bilgisi olan mesaj yazsın lütfen ugur_yilmaz.1990@hotmail.com
  moderatör
  ilk defa duyuyorum 🙂

 17. süleyman Diyorki:

  Hocam 15 bin 20 bin tl’den bahs etmişsiniz, bunu yayınlayın ki herkes görsün 3 bin 4 bin tl’e istanbulda professional saç ekim merkezleri var.. Araştırsınlar ki sonuclar sızınkinden bile güzel… Lütfen cebinizi doldurmaktan halkı kandırmaktan vaz geçin.
  moderatör
  sanırım yazdığımı anlamak için belli bir zeka düzeyine sahip olmak gerekiyor,yazıyı tekrar bulup birine okutursanız size ne demek istendiğini anlatabilir.

 18. yigit Diyorki:

  hocam iyi çalışmalar kafamın üst ve arka bölgesi tamamıyla açıktı üst bölgeye Ekim yaptırdım çok güzel daha çıktı sonra arka bölgeye 2.ekimi yaptırdım 3.5 ay oldu hala çıkmadı. minoxidil ve medobiotin ı hiç aksatmiyorum. arka bölge dahami geç çıkar? tsk ederim.
  Dr Atilla Kaya
  farklı alanlarda farklı sonuçlar alınabilir.beklemelisin

Yazıya Yorum Yap