Vertexe FUe ile saç ekimi

    

Vertex açıklığı geniş olduğunda donör alandan FUT yöntemiyle saç kökü almak sorun yaratabilir bu durumda en doğrusu FUE tekniğiyle ekimdir.

Saç Ürünleri
saç ekimi planlanan bölge

saç ekimi planlanan bölge

Seyrek ilk seans saç ekiminden sonra

Seyrek ilk seans saç ekiminden sonra

2.seans saç ekiminden 1 ay sonra

2.seans saç ekiminden 1 ay sonra

saç ekiminden bir yıl sonraki görünüm

saç ekiminden bir yıl sonraki görünüm

YORUM: FUE tekniğiyle göğüs ve enseden alınan folliküller tepe ve arka kısma dengeli bir şekilde dağıtılmıştır.Özellikle erken dönemdeki saçların çıkış açısının doğala ne kadar yakın olduğuna dikkat ediniz.

Share

18 Responses to “Vertexe FUe ile saç ekimi”

 1. Gökhan Diyorki:

  açıklığımız en üstteki resim kadar diyelim , şu sıklığı elde edebilmek için kaç kök gerekiyor http://www.sacekimiresim.com/yazi/dogal-gorunum-elde-etmenin-tek-yolu-fue-sac-ekimi-2/#more-265
  Moderatör
  bir tarafa 1500 ekilmiş ortayada o kadar ekildiyse toplam 1500 civarı olur

 2. Murat Diyorki:

  Mesela saç ekimi yapıldı ben tedaviden sonra düzgün bir şekilde saçlarımın bakımını yaptım ama ekilen bazı bölgelerde çıkmadığını varsayalım o zaman nasıl bir yöntem uygulanır bir daha ücret ödemem gerekirmi yada siz çıkmayan bölgeye tekrar ekim yaparmısınız. Ne kadar süre sonra yapılır ve herkezde yüz de yüz ekilen saçlar tutar mı saygılar.
  Moderatör
  Ekimde ayrıntıya dikkat edilirse her kök tutar,

 3. sahin Diyorki:

  Doktor bey,tip o kadar ilerledi vede sac ekim merkezleri o kadar cogaldi ki nrden halen sac ekim isleri bu kadar pahali ben genc biri olarak bu kellik psikolojomi bozuyor.ben bu kadar parayi nerden nasil bulabilirim.sizce bu kadar pahali olmasinin sebebi nedir ceplerinizi dika pasa doldurmak mi onemli yoksa cuzi miktarlarda yapip hem dualar alip hemde insanlara daha faydali olmak bir doktor icin onemli degilmi.sizlere para kazanmayin demiyoruz kazanin ama zararda edin demiyoruz.sadece sikayetimiz gucu yeten yetmeyen var.hizmet sadece cok parasi olanlar icinmidir.saygilarimi sunuyorum.burda hicbir art niyetim yoktur.
  Moderatör
  Benim tuzu kuru valla 🙂

 4. Anonim Diyorki:

  Sn. Dr.Kaya
  Son 1 saatimi yorumlarınızı okuyarak ve siteye koyduğunuz resimleri değerlendirerek geçirdim. Epey güven oluşturdunuz, ancak bu resimleri görene kadar… Öncelikle ilk seans ve ikinci seans için aynı resmi kullanmışsınız. Ayrıca saç şekli ve rengi itibari ile ilk resimle diğerlerinin alakası yok. Hele bir yıl sonundaki resim diye verdiğiniz resimle, seans resimlerinin hiç benzerliği yok. Ya resimler karıştı site ile ilgili teknik bir problem oldu ya da siz de diğerleri gibisiniz. Belki de bana da bazı yorum yapanlara önerdiğiniz ”uygun gözlük kullanımı” tavsiyesinde bulunursunuz. İyi Çalışmalar…
  Moderatör
  Resimleri ben atamıyordum o zamanlar yanlış eklenmiş,birazcık kafa yorsanız oradaki basit hatayı algılayabilirdiniz,yanlışlıkla aynı resim 2 defa eklenmiş.sıradan zekaya sahip biri bile o resmin hatayla eklendiğini anlayabilirdi.size gözlük değilde başka sitelerde gezinmenizi öneririm.

 5. altan Diyorki:

  resimdeki gibi bir alan 250-300cm2 desek 10000 greft bu alanı kapatmak için yeterlimidir?tek seansta max kaç greft ekilebilir?10000 greft maliyeti ne kadardır hocam?fue yönteminde
  Moderatör
  cm kareye 60 ve üzeri ekim yapılırsa kapatılabilir

 6. mehmet Diyorki:

  bide diyelimki bulduk desek o 20000 kökü. Bulamassınız desenizde diyelimki saç klonlama çıktı diyelim. Böyle bir şans varmı. cm kareye 100 150 saç dikme şansımız. Ve en fazla 1 cm kare yaklaşık kaç kök diktiniz.
  Moderatör
  Usulüne uygun yapılan fue de ekim sıklığüındaki sınır köklerin beslenme sıklığıdır.

 7. mehmet Diyorki:

  Hocam, ben 23 yaşındayım ve resmen fırca gibi olan saçlarım 1 yılda bu fotoraftaki duruma geldi.Ben maliyeti düşünmeden yapabilceğim en fazla saç ekimini yaptırmak istiyorum. cm kareye en fazla kaç kök ekebilirsiniz 100 ekebilirmisiniz. dökülen alan 180 cm kare. yaklaşık 18000 kök ekebilirmisiniz.
  Moderatör
  Ekilebilir ama o kadar kök alınması zor.

 8. Anonim Diyorki:

  20000-40000 arası ekimin maliyeti nedir acaba ??
  Moderatör
  o kadar kıl bulabilirseniz bedava bile ekebilirler 🙂

 9. Anonim Diyorki:

  geniş alan için ortalam kaç folikül ekileblir dogal yakın görüntü sağlanması için
  Moderatör
  Doğala yakın derken dökülmeden önceki hale yakın olarak değerlendirdim bu durumda cm kareye 100 kök civarı ekilmeli ki bu da 20 000-40 000 arasında bir rakam demektir.Bence beklentilerinizi yenişden belirleyin. 🙂

 10. İzzettin Diyorki:

  Benim tepemde aynı burada görüldüğü gibi. Sakalım sık. Sakalımdan ve ensemden alınarak tepeye ve öne saç ekimi yapılsa ne kadar mal olur. Diye merak ediyorum. Daha sık olmasını istiyorum. Kaç follikül saç ekimi yapılması gereklidir.
  moderatör
  sakalınızın sık olmasının önemi yok çünkü sakalın sadece gereksiz kısımları yani boyun ve elmacık keiği civarı alınır.maliyet sizin beklentinize göre 5-15 000 tl arasında tutabilir.

Yazıya Yorum Yap