Seyrek saçta toppik kullanımı

  

Dakikalar içerisinde daha sık saçlara kavuşabilirsiniz

Saç Ürünleri
Toppik ten önce

Toppik ten önce

Topik ten sonra

Topik ten sonra

Topik saç tellerine sarılarak kalın görünmesini sağlar ama etkisi daha çok cildi boyadığı için görülür.Cilt topikle boyandığında ciltle saç rengi arasındaki fark azaldığı için özellikle tepe bölgesinde kel görünümü azaltır.
-Kıyafete döküldüğü için açık renk kıyafet sorun yaratabilir
-Suya girildiğinde,yağmurla ciddi oranda akar
-Kullanılmaya başlandığında tekrar bırakmak zordur(ani görsel değişiklik)
-Beklenenden pahalıdır.(aylık kullanımı (100-300 ytl)

Share

18 Responses to “Seyrek saçta toppik kullanımı”

 1. BÜNYAMİN Diyorki:

  ya arkadaş sağlık bakanlığı ne iş yapar ?
  Domuzun etide girer kılıda bizim sağlık bakanlığı fös fös bakar.gerçi ben fixplant kullanıyorum şişenin üstünde de ipek yazıyor ama bunada inanasım gelmiyor cünkü buda amerikan malı en iyisi hicbirini kullanmamak.

 2. pepe Diyorki:

  benim kullandığım fixplant ben memnunum

 3. osman Diyorki:

  arkadaşlar toppik domuz kılından yapılıyor die duydum bilgisi olan varmı?

 4. sedat Diyorki:

  toppik kullanırsan öyle olur tabii türkiyede her şey reklama bakıyor helle birde bu topik acunun firması ise reklam derdide yok, bas reklamı sat topiği.
  mert kardeşim bende saç ektirdiğim halde saç fiberi kulanıyorum ama topik değil fixplant kulanıyorum saç ektirmeden önce bir dene tavsiye ederim, gerçi ektirsende kullanacaksın şimdiden söleyim.

 5. Mert kocaman Diyorki:

  Arkadaşlar kesinlikle bulaşmayın ben 3 yıldır kullanıyorum bi başladım bırakamıyorumm şuan bi bıraksam insanlar sok geçirir.Hem sunuda soylıyım guneşte dısarı cıktıgınızda hemen belli oluyor kafanız mor renk gorunuyor.insanlar kafanıza bakıyor garip garip.Rezil oluyorsunuz.insanlarla yakından iletişim kurmaya korkuyorsunuz bişe saçınıza bakıp sorucak diye.Terlediğinizde siyah boya akıyo yuzunuze.Hem bir yılda nerden baksan 600 ila 800 TL para verıyorsunuz.Bende bıktım bu rezillikten saç ektireceğim bu yaz kurtulacagım.Sakın bulasmayın.

 6. derya Diyorki:

  bence topiği boş verin çok kazık bir firma anlatacam inanmayacaksınız belki ama, web sitesinden topik tarak sipariş ettim kendime fiyatı 9.90 gelen tarağı gördüğümde şok oldum tarak diye bana tarak resmi yollamışlar şaka değil gerçekten 9.90’a tarak resmi yolladılar, bir başka değişle gelen tarak kağıttan bu kadarına pes arkadaş,forumdaki arkadaşları topiği pretestoya davet ediyorum

 7. Yavuz Diyorki:

  topik kullandım birkere fakat çok pişman oldum. En ufak bir sıvı temasında anında akma yapıyor. Elinizi farkında olmadan saçlarınıza götürdüğünüzde elinize boyası siyah siyah geliyor. Eğer 1-2 saatliğine kullanılacaksa mesela özel bir yemek toplantı gibi kullanılabilir fakat günboyu kullanmak sizi rezilde edebilir.

 8. SEYHAN Diyorki:

  Teşekürler mehmet sayende fixplant markasını bende şipariş verip denedim ürün hakikaten sihir gibi ben dahil kimse saçlarıma inanamıyor fikrini bizimle paylaştığın için tekrar teşekürler..
  moderatör
  biraz reklam kokuyor ya hadi neyse yayınladım 🙂

 9. MEHMET SİVAK Diyorki:

  ben topiği 3 senedir kulanıyorum ürün gerçekten mcizevi bir ürün artık okadar alıştımki inanın keliğimi unutum tek dez avantajı fiyatı pahlı, spreyi ile aylık 120 tl ödüyordum ucuz olan markaların hepsini denedim hiç biri randıman vermedi ama Yeni bir ürün daha çıktı pazara arkadaş tavsiyesile denedim ürün güzel diğerleri gibi çin malı değil ürün kaliteli ve saçta daha uzun kalıyor çıkmıyor,üstelik topiğin yarı fiyatına ürün evde olduğundan markasını yazamıyorum ama (fix)ile başlayan bir isim siyah şişeli araştırılırsa internetten bulunabilir.

 10. koray acıkalın Diyorki:

  saclarımda seyrelme soz konusu.dokulmeden zıyade cok ınce tellı oldular..topik ne kadar işe yarar_?birde ınce tellı saclarımı nasıl kalıtelı hale getırebılırım.mezoterapi onerirmisiniz
  Moderatör
  Toppikle geçicide olsa mükemmel sonuçlar elde ediliyor,gördüklerim beni şaşırtıyor bazen ama dediğim gibi geçici.Mezoterapialdatmacasından uzak durun biotin tablet ve biotinli şampuan kullanarak çok daha iyi sonuç alırsınız.

Yazıya Yorum Yap