Saç protezi ( peruk ) resimleri ve protez yapılan yerlerin internet siteleri

    

Bu link protez araştırmanızı kolaylaştırmak için hazırlamıştır.

Saç Ürünleri
Yapıştırma protez

Yapıştırma protez

Klips kullanılan protez

Klips kullanılan protez

Yapıştırıcı kullanılan protez

Yapıştırıcı kullanılan protez

Alalade duran protez

Alalade duran protez

Share

3 Responses to “Saç protezi ( peruk ) resimleri ve protez yapılan yerlerin internet siteleri”

 1. cuneyd Diyorki:

  ya sımdı bu yenı protezler cıktı yapay zar uzerine yapılıyor. denize ve duşa girilebiliyor. hatta protezle deri arasına hava geçişi bile saglanıyormus bununla bırlıkte videolarda izledıgım kadarıyla cokta gercekcı gozukuyor. bunun hakkında bi yargı belirtebilirmisiniz.
  Moderatör
  ciddi bilgim yok yazan olursa eklerim

 2. kılçık Diyorki:

  Ben hem ekim yaptırıp hem de protez kullanmış birisi olarak herkese tavsiyem ucuz yerlerden uzak durun! Öncelikle çok araştırmadan, birazcık güvenilir bulduğum bir güzellik merkezinde saç ektirdim. Ekim fut tekniğiyle yapıldı ve fut yaptıran son futzedelerden biriyim sanırım. Çünkü onlarca uyuşturucu iğneye rağmen müthiş acılı bir yöntem olmasının yanı sıra hala ensemde 10 cm boyunda 2 cm eninde ameliyat yarasını sergiliyorum. Bunların dışında saç ekiminden sonra yaklaşık 2,3 ay ciddi sıkıntılar yaşanıyor ve aradan bir yıl geçtiğindede tüm o beklentilerin sonunda çim adam kafası gibi bi kafanız olacak ve soluğu protez saç yapan dolandırıcıların yanında alacaksınız ki sonrasında protez saçla ilgili ne sıkıntılar yaşayacağınızın hangi birini yazsam bilemiyorum. Bu söyleyeceğimin kimseyi memnun etmeyeceğini bilsemde herkese tavsiyem doğal haline alışmaya çalışılması. Yok alışamam diyosanız o durumda 2000-3000 liralık bir bütçeyle idare eder bir saç edinme hayali kurmayın. Varsa 5-6 bin TL paranız bu iş için o durumda çok iyi olmasada önlerden biraz kapattırabilirsiniz. Çünkü ekimi doktor yapsın çok eksin istiyorsanız şöyle bir denklem çıkıyor karşınıza. Öncelikle iyi bir saç için 4-5 bin kök ektirmelisiniz ve bukadar kök en az 2 seansta ve toplam 15-20 saatlik bir sürede gerçekleşebiliyor ve bu işlemin sadece doktor tarafından yapılması isteniyorsa muayenehanelerdeki yarım saatlik muayene ücreti 150 TL ile 30-40 tane yarım saati çarprptığınızda yaklaşık 4500-6000 TL lik bir fatura ortaya çıkıyor. Fiş almazsanız 5000de anlaşırsınız ama sakın ha bu tarz işlerde sıkı pazarlık yapıpta ekimi yapacak insanları kıllandırmayın aksi takdirde sizin kıllanma hayaliniz çok önemsenmeyip soluğu protezcide almak zorunda kalabilirsiniz. Herkese kolaylıklar bu uzun ve meşakkatli süreçte.

 3. Salih Diyorki:

  Protezi 3 yıl kullandım.Afedersiniz “Başınıza bela” istiyorsanız sorun yok.En son üstüne çıkıp zıplamış ve çöpe atmıştım.Kafanı kaşıyamazsın,taramak ayrı sıkıntı,çoğu zaman nemli kaldığı için sinüzite davetiye.Yapabiliyorsan az bir bölgede olsa ektir kardeşim.En azından kafana rüzgar değer,kaşırsın.Milletin kafandaki marul gibi saça bakışlarınıda görmezsin.Hele cildinde alerjikse benim ki gibi protez altını sivilceler kaplar kudurursun!Son sözüm: “Protez saçtan uzak durun”

Yazıya Yorum Yap