Saç İlacı Alırken Dikkat

Kellik İlacı

Bir çok hastalığın tedavisi için kullanılan ilaçların adını bile bilmezsiniz doktorunuz ne yazarsa onu kullanırsınız,bunun en önemli sebebi diğer hastalıkların tedavisinde kullanılan bilimsel ilaçların Tanıtım ve reklamları yapılamaz ve siz duyamazsınız.Saç dökülmesi için üretilen tüm ürünler reçetesiz ilaçlar olduğu için bir çok kanaldan bilgi alır yalan yanlış bilgilerle donanırsınız.İşte bunun önüne geçmek için şunlara dikkat etmelisiniz.Yoksa paranızı uyanıklara kaptırmış olursunuz.

-Unutmayın Sağlık Bakanlığı bile piyasayı sarmış şarlatanlarla mücadelede yetersiz kalmaktadır.

-Firmanın güvenilirliği;Adı sanı duyulmamış sırf para kazanmak için ürün çıkaranlardan uzak durun.

Saç Ürünleri

-Piyasada bulabileceğiniz 100 den fazla ürünün ayrıntılı incelendiği www.sacilaclari.com adresinden almayı düşündüğünüz ürünü incelemelisiniz.

-Abartılı reklamlara “ben kefilim”, “bir haftada saçlarım çıktı”  gibi akıl almaz vaatlerle satış yapanlardan uzak durun.

-Forum sitelerinde ben kullandım çok memnun kaldım laflarını dinleyin ama bunlara göre karar vermeyin,unutmayınki onların önemli bir kısmı bu tarz reklam yaparlar.

-Mümkün olduğunca saç ürünleriyle daha fazla ilgilenen firma ürünlerini tercih edin.Böylece kurumun birikiminden yararlanmış olursunuz.

-Bitkilerden dökülmeye etkili olduğu bilinen tek ürün vardır saw palmetto bu ürünü içermeyen bitkisel ilaçlardan uzak durun.

-“41 çeşit bitki özünün etkisiyle” gibi laflara kanmayın ilacın içindeki çeşitlilik değil bir maddeden ne kadar olduğu önemlidir.

-Üretimde özen; Kutu şişe gibi ürünlerin sıradan olması sahtesinin yapılmasına sebep olabilir.

-Vur kaç taktiği uygulayanlar;Çam yağı gibi hiçbir işe yaramayacak ürünü çıkarıp abartılı reklamlarla piyasayı vurup çekilirler.

-İçeriğindeki maddelerin bilimsel çalışmalarının olduğundan emin olun.

İnternet sitelerinde kullanılan cümleler daha çok satışa yani sizi etkilemeye yönelikse daha dikkatli olun,mümkün olduğunca bilimsel verileri öne çıkaran üreticilerin ürünleriyle ilgilenin.

Share

Yazıya Yorum Yap