Saç ekimi doktor tavsiye

10 yıl saç ekimi yapıp bırakmış bir uzman doktor olarak gerek eski hastalarıma gerekse birikimim sayesinde doğru doktor tavsiye edeceğimi düşünerek

soran kişilere özellikle isim vererek tavsiyede bulunmamaya özen gösterdim. Çünkü saç ekimi için doktor tavsiye edersem ve kişi bundan memnun kalmazsa bana da kızabileceğini düşündüm ve bu vebalin altına girmek istemedim.

Geçtiğimiz günlerde Op.Dr.Can İŞLER in yaptığı saç ekimi sonucunu gördüm ve bu fikrim değişti. Yani artık saç ekimi doktor tavsiye etmemi isteyen kişilere önerebileceğim bir doktor var. Siteden sormadan burayı okuyan arkadaşların Op.Dr.Can İŞLER i araştırmasını öneriyorum. Tabiki bu tavsiyede sadece vaka sonuçlarını görmem değil genel olarak hakkında edindiğim bilgiler de etkili oldu.

Peki neden Op.Dr.Can İŞLER ;

Saç Ürünleri

-Çift ihtisas yapmış bir uzman doktor yani cerrahinin temelini sağlam oluşturmayı sağlayan genel cerrahi ihtisası üstüne ayrıca estetik cerrahi uzmanlığı ihtisası almış olması.

-Saç ekiminde bütün işleri 2 hemşireye bırakıp kendisinin yanda çay içip muhabbet etmek yerine hastasına sahip çıkması

-Estetik cerrah olmasına rağmen astronomik rakamlara değil makul ücret karşılığında saç ekmesi

-Hastasını iyi değerlendirip donör alan imkanlarına göre en iyi sonucu alabileceği kadar greft ekmesi buna bağlı olarak hasta memnuniyetinin yüksek olması.

-1000 kök ekip te 3000 kök ektim dememesi

– Bir seansta 10.000 saç ekiyoruz yalanıyla hastasını aldatarak ikna etmeye çalışmaması

-Hastanın aklına bir şey takıldığında görüşebileceği telefon olarak kişisel cep telefonunu vermesi diğer bir deyimle yardımcılarının telefonunu vermemesi. Sitesinde yazan kişisel cep telefonu ; 0533 816 61 98

ve benzer sebepler.

 

 

Share

Yazıya Yorum Yap