Kötü Yapılmış Kaş Ekimi Resimleri

Kaş ekimi saç ekiminden farklıdır araştırırken dikkatli olmalısınız yoksa çok pişman olabilirsiniz

Şakak Saç ekim Şakak Saç ekim

Saç ekiminin kötü yapılmış olanı toppik,jöle,biryantin gibi ürünlerle kısmen kamufle edilebilir yada şapka veya protez saç gibi uygulamalarla tamamen kapatılabilir.Buna karşın kaş ekiminin kötü sonuçlanması ekim yaptıran için tam bir zulüm olmaktadır çünkü kapatmak mümkün değildir ve çok göz önünde olduğu için konuşulan kişinin gözü hep oraya kayar bu da kişiyi aşırı ölçüde rahatsız eder.
Kötü yapılmış kaş ekiminin çözümü üç şekilde mümkündür
1-Çıktıkça cımbızla çekerek almak zahmetli bir çözümdür ama en ekonomik olanıdır ve kişi kendi yapabilir,burada sadece dik çıkma sorunu çözülmüş olur kaşsızlık sorunu aynen devam eder.
2-Epilasyon;lazer veya iğne epilasyonuyla dik çıkan kıllar köklerinden yakılırtemizlendikten sonra yeniden doğal açısıyla ekim yapılır.
3-Dik ekilmiş kaşlar FEU ile alınır tamama yakını alındıktan sonra istenilen sıklıkta ve doğal açısıyla yeniden kaş ekilir.En doğru çözüm budur ciddi tecrübe gerektirdiği için yaygın olarak yapılamamaktadır.
Burada gördüğünüz kötü sonuçlanmış kaş ekimleri 1-3 seans yapılmıştır ama sonuç resimlerdende anlaşılacağı üzere çok yüz güldürücü değildir.Kaş ekim araştırılırken çok dikkatli olmak ve her saç ekenin kaş ekebileceği yanılgısına düşmemek gerekir.

3 Seansla Fut Kaş Ekimi

Saç Ürünleri

Yeterli sıklık elde edilemediği çin 3 seans FUT yöntemiyle kaş ekilmiş vaka,3 seans yapılmasına rağmen hala beklenen sıklığa yaklaşılamamıştır.Yakın plandan bakıldığında 5-6 kök içeren gurupların olduğu ve çok dik ekildiği algılanabilmektedir,bu şekilde yapılmış olması sebebiyle doğladan çok uzak bir görünüme sebep olmaktadır.

3 seans FUT ile kaş ekimi 3 seans FUT ile kaş ekimi sağ 3 seans FUT ile kaş ekmi sol

Fue İle Ekilmiş Kaş

FUE ile ekim yapılmış ancak büyük kısmı çıkmamış çıkan kaşlarsa değişik yönlere doğru ama dik çıkmış.

kaş ekimi

fue ile kaş ekimi sağ

kaş ekimi

fue ile kaş ekimi sol

Fut İle Ekilmiş Kaş

FUT ile ekim yapılmış ve tamamı dik açılarla ekilmiş,karşıya doğru uzayan bu kaşlar kişiyi çok rahatsız ettiğinden FUE ile alarak yok edilmesine ve yeniden doğal açıyla ekime karar verildi.Kaşların 3-4 kök içeren guruplar halinde ekilmiş olduğuna dikkat ediniz.

Fut ile ekilmiş kaş sağ Fut ile ekilmiş kaş sol
Share

3 Responses to “Kötü Yapılmış Kaş Ekimi Resimleri”

 1. elif Diyorki:

  kaş ekimi ücret bilgilendilmesi istiyorum
  Moderatör
  Yaptıracağınız yere,kaliteye ve ekilecek kök sayısına göre 750-1500 tl arasında değişebilir.

 2. arzu Diyorki:

  izmirde kaş ekimi yaptırmak istiyorum en iyi sonuç vercek doktor kimdir?
  Moderatör
  evinize en yakın yerde ekim yaptırıp pişman olmamak için şu linki incelemelisiniz.
  http://www.sacekimiresim.com/yazi/kotu-yapilmis-kas-ekimi/
  yakınınızdaki “en iyi sonuç verecek” yeri değil en iyi ekim yaptıracağınız yeri araştırın.

 3. zeynep Diyorki:

  hocam 2yıl evvel kaş ekimi yaptırdım dik ve yanlış ekimden çook muzdaribim yanlış doktor kurbanıyım size gelmeye karar verdim ben ankarada oturuyorum yanlış ekilen kılların fue yöntemiyle alınıp tekrar ekilmesi 1günde bitermi maaliyeti nekadar olur bana mutlaka mail yoluyla ulaşmanızı istiyorum detayları konuşalım saygılar
  moderatör
  alım bir defada olmayacağı için bir günde olmaz ancak onları aldırıp gelirseniz 3 satte doğru açılarla ekim yapabiliriz.

Yazıya Yorum Yap