Göğüs kıllarından Saç Ekimi

   

Özellikle çok uzatmaya ihtiyaç duyulmayan kafanın arka bölgesine göğüsten kıl kökü nakli yapılabilmektedir.

Saç Ürünleri
Saç ekimi planlanan alan

Saç ekimi planlanan alan

KIl köklerinin alındığı göğüs alanı

KIl köklerinin alındığı göğüs alanı

Saç ekimi nden 1 yıl sonraki görünüm

Saç ekimi nden 1 yıl sonraki görünüm

Donör alanının yetersiz olduğu ve göğüs kıllarını seyreltmek isteyen kişilerde vücut kılları saç amacıyla kullanılmaktadır.Böylece istenmeyen kıllardan kurtulunduğu gibi saç elde edilmiş olmaktadır.Göğüs kıllarının kaliteli olduğu kişilerde saçtan ayırt edilmesi imkansızdır.
Göğüsten ve ensede 1300 kıl follikülü nakli yapılan vaka.

Share

18 Responses to “Göğüs kıllarından Saç Ekimi”

 1. resat Diyorki:

  bence güzel tepsi gibi boş olacağına saç olsun süper helal olsun dr beye

 2. volkan Diyorki:

  ben ilk seansı ektirdim ense kıllarından 2.563 kök aldılar ancak alanım çok fazla yani toplamnda 6.000 kadar kök ekilirse ancak alan kapanır diye düşünüyorum bunu yapabilir misiniz yani enseden yetmezse sakal veya gögüs kılı ekmenizi istiyorum eger olursa irtibata geçelim su_2224@hot adresimsaç ekimi yapan yer
  moderatör
  Sakal ve göğüsten saç ekimi yapan yerler le görüşmelisiniz ben artık yapmıyorum

 3. emre Diyorki:

  Merhaba hocam sormak istediğim soru sakal kısmından ortalama 500-3000 kök alınır diye biliyorum acaba göğüs kısmından ne kadar alınabiliyor ve bir başka sorumda göğüs kılları ve sakal kılları sadece vertekse mi ekiliyor yani en doğal durduğu yer orasımıdır?Teşekkürler…
  moderatör
  göğüsteki kaliteli kıl sayısıne göre 0-2000 kök arası alınabilir.
  her alana ekilebilir.

 4. onur Diyorki:

  kusura bakmayında bu ekımı yapan doktor dıplomasını yırtsın . bu ne ya yazık adama sac ekımı estetık bırseydır bu ne boyle kızarıklıklar var hala kafa onceden daha ıyıymıs barı acıklık tamamen kapansaymıs gercekten afam ıcın uzuldum .. doktorun adı ne bu arada?
  moderatör
  o kişi daha sonra ikinci seans ekim yaptırdı yani ekim yaptıran kişi memnun olmuş.demek ki sorun ekimde değil sizin algı kapasitenizde.

 5. ilyas Diyorki:

  hocam benin tepe tamamiyle açıktı ve saç ekimi yaptım. saç ekimim için 2 seans gerekli olduğunu belirttiler ve iyi araştırmadan gidip 1.seansı gerçekleştirdim. ne yapan yerden ne de ektikleri saçtan hiç memnun değilim… ikinci seansı göğüsten yaptırmak istiyorum ve sizde yaptırmak istiyorum sanırım seansların farklı yerlerde yapılmasında sakınca yok …. sizinle irtibara geçmek istiyorum… önceki seans 4 ay önce oldu ve yeni seans ne zaman yapılmalı? bilgi verirseniz sevinirim…
  moderatör
  son halini görmek için 1 yıl beklemek doğru olur.
  bu arada göğüs kılları kaliteli ise ekiyoruz ve sakal çok daha güzel oluyor.

 6. Anonim Diyorki:

  Merhaba,
  Bu resimde 1 yıl geçmesine rağmen saç derisinde çok fazla pütürler var. normal mi yoksa zamanla geçebilir mi?böyle bir durumla karşılaşılırsa nasıl giderilebilir veya karşılaşmamak için ne yapmak lazım?
  moderatör
  kalıcı olması beklenir yapacak bir şey yok

 7. Mehmet Diyorki:

  Yukarıdaki cevapların birinde ense kılları 5-6 cm’den fazla uzamaz demişsiniz. Göğüs kılları mı demek istediniz yoksa başın arka bölgesinden alınan kıllarla saç uzatılamaz mı?
  Moderatör
  yanlış yazılmış olsa gerek,göğüs kılları uzamaz birde ense değilde boynun arka alt kısmı uzamaz,ense uzar

 8. Selçuk Diyorki:

  Benim saçımın bazı yerleri dalgalı bazı yerleri düz.Ben düz saçlı olmak çok istiyorum.Acaba düz saçlı olduğum yerden başka yere saç aktarılabilir mi lütfen çok merak ediyorum.Yaşım 18.Eğer olursa yapmayı düşünüyorum.
  Moderatör
  hayır

 9. xpctr Diyorki:

  ense ve göğüs kılları da ömür boyu dökülmeyecek özelliklere mi sahiptir?
  Moderatör
  İleri yaşlara kadar dökülmez.

 10. adem Diyorki:

  Gögüsten ekilen kıllarda,enseden ekilen kıllar gibi yeteri kadar uzar mı?Birde göğüsten alınan kılların yerinde iz kalır mı?
  Moderatör
  İz kalmaz,ense kılları 5-6 cm den fazla uzamaz.

Yazıya Yorum Yap