Fue Sakal Ekimi Resimleri

 

Sakal  ekimi önemli bir sorun  olmasada eksikliği kişide ciddi psikolojik sıkıntı yapabilmektedir. Sakal ekiminde ekim alanı ve ne kadar sık olacağı kişi tarafından belirlenir.

Sakal bıyık ekiminde en önemli sorun ne kadar doğal görüneceğidir,resimlere dikkat edildiğinde sakalın ekim olduğuna dair bir bulgu yoktur.Öncesi ve bir yıl sonrası görülen bu vakada 2000 kök nakli yapılmıştır.

 

Sakal Ekimi Öncesi Sağ Kısım

 

Saç Ürünleri
Sakal Ekiminden 1 Yıl Sonraki Görünüm

Sakal Ekiminden 1 Yıl Sonraki Görünüm

Sakal Ekimi Öncesi Sol Kısım

Sakal Ekimi Öncesi Sol Kısım

Sakal Ekimi 1 Yıl Sonraki Görünüm

Sakal Ekimi 1 Yıl Sonraki Görünüm

Sakal ve Bıyık Ekimi Yapılmış Son Hali

Sakal ve Bıyık Ekimi Yapılmış Son Hali

sakal ekiminde en önemli konu sakalın çıkış açısı ve köklerin tekli ekilmesidir.o bölgede olması gereken açıyla ekilmeyen ve tamamı tekli ekilmeyen sakallar son derece suni görünür.

Share

53 Responses to “Fue Sakal Ekimi Resimleri”

 1. akın Diyorki:

  hocam merhaba
  sakal ektirdikten sonra yaralar veya izler kaç gün içerisinde iyileşir? yani kaç gün sonra sosyal yaşama tam rahatlıkla dönebiliriz??
  teşekkürler…
  moderatör
  10-12 gün sonra küçük sivilce görünümü olur onun düzelmesi ise kişiye bağlı olarak çok değişebilir

 2. özgün Diyorki:

  hocam ben 30 yasindayim hic sakalim yok ektirmek istiyorum .. sizin yeriniz nerede almanyadami yoksa türkiye de.. veya sizin merkez nerede ..
  moderatör
  istanbuldayız

 3. emre Diyorki:

  Merhabalar. 25 yaşındayım ve hiç sakallarım yok.çene altında gozle sayılacak derecede sakal var. sakal ektirmek istiyorum bunun fiyatı ne kadardır ve tahmini olarak ne kadar sure içinde yapılmaktadır ?
  moderatör
  ekilecek kök sayısına göre çok değişir,1 greft 3 tl

 4. melih Diyorki:

  hocam merhaba bende sakal ekimi yaptırmak istiyorum şöyle bişer boynumda olduğundan çok sakal var ama yanaklarda yok boyundan alıp yanaklara ekme şansımız var mı acaba birde tam 1000 kök ektirirsek ne kadar bi fiyat çıkar bize şimdiden saolun hocam
  moderatör
  evet boyun kısmındaki gereksiz sakallar alınıp ihtiyaç olan yere ekilebilir.1 greft 4 tl

 5. ali Diyorki:

  bir greft 4 tlye mi cıktı hocam. bi de tel nonuzu yazar mısınız?
  moderatör
  2125742525

 6. ömer Diyorki:

  hocam merhba ben 21 yasındayım bende sadce cene altında biraz var sakal ekmek istiyorum .nasıl olacak … öğrençiyim bana maliyeti ne olur dteylı ilgi alabilrmiyim …. şimdiden tesekürler
  moderatör
  detaylı bilgi için http://www.sakalekimi.com a bakabilirsiniz ücret 1 greft 3 tl

 7. barcan Diyorki:

  Hocam bir ekim yaptığımızda bu ekim alınan bölgedeki örneğin ensenin ömrüyle eş orantılı mı yoksa 5-10 yılda bir ekim yenilememiz gerekiyor mu?
  moderatör
  ömür boyu kalıcıdır

 8. ahmet Diyorki:

  Hocam bende sadece biyik ve cucuk var 25 yasindayim ekim yaptircam yazin faul ve yanaklarda. Bombos cenede oyle bende 3000 tl var ekime ayirdigim ucret yani 1000 kok parasiediyor ben ceneye 300 ve yanlarada 350 ser kok ektirmeyi dusunuyorum onwmli olan yanlar benim icin cokmu seyrek olur yanlar? Bide resimdeki arkadasin yan taraflarina kacar kok ekildi?
  moderatör
  ondan seyrek olur,ona 2000 kök ekildi

 9. ahmet Diyorki:

  merhaba ben dün sakal ektirdim ameliyattan 1 saat sonra dayanamayıp sigara içtim sargı sardıkları için kanama oldumu anlamadım ama nemlilik duydum kanama olmuş olabilirmi ? şuan günde 3 dal içiyorum iyigünler
  moderatör
  nemlenme kan olsaydı sargının dışına çıkabilirdi

 10. şamil Diyorki:

  mrb hocam . sıkıntım bende sakal çıkmaması.sadece çene bölgesinde ve çok az da bıyık var.hiç favorim yok.sülalemden kimsede sakal sıkıntısı yok.polis memuru olmamdan dolayı çok fazla izin yapma şansım yok. sakal ekiminden sonra izlerin çok belli olmayacak şekilde ya da az belli olacak şekilde olması ne kadar süre gerektirir?(cildimin hassas olduğunu düşünüyorum ayrıca bu operasyondan dolayı ne kadar rapor alabilirim?cevap verirseniz sevinirim.teşekkürler
  moderatör
  15 günden uzun sürer

 11. Mücahit Diyorki:

  Hocam 1993 doğumluyum.Sakalım yok vücuttaki bütün bölgeler sık değil.Testosteren testi yaptirdim yüksek cıkti ilacda kullandim sprey faydasıni gördüm sıklaştı.Doğru durust favori bile yok.İlacik lullanmaya devam mi etmeliyim.Test isine ne dersiniz.
  moderatör
  spreyle elde ettiğiniz sakal spreyi bırakınca kısa sürede eski haline gelir

 12. Semih Diyorki:

  Faullerim kısa 3 4 cm kadar sakalı ektırmek istiyorum iki tarafada fiyat ne olur ve kaç kök ekilmelidir sık güzel gözükmesini istiyorum
  moderatör
  300 kök yeterli olabilir 900 tl tutar

 13. emre Diyorki:

  Hocam 17 yasindayim sakalim cikmiyor cene altina ektirmek istiyorum fakat ucreti ne kadsr olur? Alt dudak ve cene taraflarina ektirmeyi dusunuyorum. Cevap yazarsaniz sevinirim
  moderatör
  17 yaşında sakal eklmez 4 yıl daha sabredin

Yazıya Yorum Yap