FUE saç ekimi sonrası erken dönem görünüm

    

Çalışan insan için erken dönem görünümü işe başlamak açısından önemlidir.FUE tekniği saç ekiminde geç dönemin doğal olması kadar erken dönemde dramatik görünüm olmamasıda çekici bulunmaktadır.

Saç Ürünleri
Saç ekimi planlanan bölge

Saç ekimi planlanan bölge

Alım alanı alımdan hemen sonraki görünüm

Alım alanı alımdan hemen sonraki görünüm

Saç ekimi nden hemen sonraki görünüm

Saç ekimi nden hemen sonraki görünüm

Ekimden 13 gün sonraki görünüm

Ekimden 13 gün sonraki görünüm

Alım alanının 13.gündeki görünmü

Alım alanının 13.gündeki görünmü

Ekilen saçların ne kadar doğal göründüğüne dikkat ediniz

Ekilen saçların ne kadar doğal göründüğüne dikkat ediniz

YORUM: Ön kısımda belirgin saç ve var olanlarda kalite kaybı olan vaka.Orta düzeyde bir sıklık bekleyen kişiye 2000 kök ekim planlandı.Görüntüler 2 hafta sonra alınmış olup gelişmeler daha sonra eklenecektir. FUE tekniğiyle ilgili ayrıntılı bilgi alınabilecek siteler

Share

283 Responses to “FUE saç ekimi sonrası erken dönem görünüm”

 1. onur Diyorki:

  Merhaba hocam ekilen bolgede iltihaplanmayi antibiyotigi 1000mg alarak bitirdim. Yaraya donustu ve onuda ense icin verdikleri kremi surerek ve her yikamadan sonra dairesel hareketlerle yavas yavas cikardim. Cok az bir kabuk disinda bir sorunum kalmadi.
  -Ekimin 14.gunundeyim. her yikamadan sonra ekilem bolgede bir beyazlik var bu iyi durulanmadigi anlaminami gelir. Durulamadigimi dusunerek elimle su tutarak tekrar yikiyorum ama kuruyunca tekrar cikiyorm boyle bir belirti sac ekiminde varmidir. -Ense bolgesinde yanma ve kramplar devam ediyor. Ekstra yapmam gereken bir sey varmidir.
  -Losyonu ve ense icin verilen kremi 13. Gunde biraktim devam edebilirmiyim.
  – sabah ve aksam verdikleri vitanini icmekteyim ve sabahlari bir tane omega 3 kapsulum var.
  – 10. Gun sonra kullanmam icin biocapil sprey plus verdiler. Nasil kullanmaliyim.Bir yarari olurmu sizin tavsiye edeceginiz bir sey varmidir.
  KUSURUMA BAKMAYIN LUTFEN COK UZUN BIR YAZI OLDU AMA BIZI ANLADIGINIZI UMUYORUM. IYICALISMALAR SIMDIDEN COK TESEKKUR EDERIM.
  Op.Dr.Atilla Kaya
  ekim bölgesinde iltihap olduysa donor alandada sıkıntı olabilir.artık iyileşmesi beklenirdi.bu nedenle kontrole gitmenizi öneririm.çünkü saçlı derideki iltihaplar kıl kökü kaybına neden olabilir

 2. Burak Diyorki:

  Merhaba saç ekimi yaptirdim sonrasi için evocapil sprey ve şampuan verildi spreyden kaynakli alin bölgemde sivilceler çıkıyor ve devam ettikce dahada çogaliyor bir zarari olur mu ?

 3. dratilla Diyorki:

  Sivilceler iltihaplı oluşumlardır, kıl köklerinde sivilce çıkması ekilen köklerin beslenmesinin bozulmasına ve ölümüne neden olabilir.
  Op.Dr.Atilla Kaya

Yazıya Yorum Yap