FUE Gold Nedir

Yine baş ağrıtacak bir konuyu ele aldım ama doğruyu söyleyecek birinin olması gerekiyor toplumu aydınlatmak için Bu konu aynen “altın makas kuaför salonuna” benziyor hiç altından makas olurmu yaf
FUE Gold saç ekimi dünyada hiçbir ülkede kullanılmayan tamamen türklerin altını sevmesini kullanarak uydurulmuş bir terimdir.
FUE gold da kullanılan aletler altından yapılmışmış,eğer kargalar saç ekimini bilseydi bunu duyunca gülmekten çatlardı herhalde çünkü dünyada bütün ameliyatlar sert metalle yapılırken dünyada bir tek yerin bu işi çok yumuşak olan altınla yapması kargalara bile gülünç gelirdi.
FUE de vücuda girecek kök kısmına asla dokunulmamalıdır buna neyle dokunulursa dokunulsun zarar görebilir,dokunmadan ekiyorsanızda işin en kolay yapılacağı alet kullanılmalıdır.
Altın madeni çok yumuşak olduğundan herhangi bir cerrahi işlemde kullanılamaz hele hele saç ekimi gibi ince aletlerin kullanılması gerektiği düşünülürse o altınla hiçbir işlem yapılamaz çünkü hemen eğilir.Bunu anlamak için kıldan biraz kalın bir altın tel alıp dokunmak yeterli olur.
Bir diğer anlaşılmaz şeyde altının insan vücuduna uyumlu olması konusu,insan vücudunda kullanılan hiçbir madeni parça (kemiklere konan parçalar,eklem değişimleri,kalp kapağı değişimleri gibi) altın yada altın kaplama değildir.
Siz siz olun altın çok kıymetli diye balıklama atlamayın bir kez daha düşünün

Saç Ürünleri

FUE kelimesi eskidikçe önüne arkasına eklenen kelime sayısı artabilir ama bilinki hepsi FUE dir

Share

4 Responses to “FUE Gold Nedir”

 1. sacekimresim Diyorki:

  beyfendi bir sorunuz varsa merkezimizi ararsınız fue gold yöntemi hakkında bilgi alırsınz.
  internet siteleri üzerinde başka siteleri kötülemek ancak sizin gibi iletişim bilgisi kim oldugu belli olmayan sitelere yakışır.
  Siz kimsiniz isminiz cisminin doktormusunuz merkezmisiniz nesiniz. ? Daha kim olduğu bile belli olmayan kimin yazdıgı belli olmayan bu makele ile siz ne yapmaya çalışıyorsunuz. ?
  Yöntemi bilmiyosanız ögrenin karalama yapmayın. Biz bir merkeziz ve yeni metotlar yöntemler geliştirebilir. Konunun detaylarını bilmeden neden böyle makalelelr yayınlıyorsunuz.
  Lütfen Bu makaleyi kaldırırn Sorunuz Var sa da kliniğimizi arar bilgi alırsınıziyi günler..
  moderatör
  burası bilgi sitesi,isteyen herkes istediği gibi yararlanabilir.FUE gold diye bir yöntem dünyada güvenilir literatürlerde varsa kaynakları yazın buraya ekleyelim.Ama bu yöntem dünyada sadece sizin yaptığınız bir yöntemse diğer yöntemlerden farkını yazın onu ekleyelim.Dünyadaki yapılan hiçbir ameliyatta kullunılmayan altın (gold) metalinin sadece sizin tarafınızdan kullnılıyor olduğunu savunmanız yeterince bilimsel değil.

 2. sacekimresim Diyorki:

  Beyfensi sorunuz var sa kiniğimizi arayabilirsiniz..
  Tel : 0212 241 3 2
  moderatör
  anlatamadım sanırım bu site herkese açık bilgi sitesidir birilerine soracak soru yada sorun olmaz.sorunu veya sorusu olanlar buraya gelip cevap arar.

 3. Anonim Diyorki:

  Değerli yorum yapan mesleğinizi bilemiyorum ama nacizane olarak bildigim bir şeyi paylaşmak isterim bunu ukalalik olarak almasanız sevinirim bazı göz kapağı hastalıklarında göz kapağının kapanmamasi gibi yapılan ameliyatlarda göz kapağının icine plastik cerrahlar saf altından göz kapağı seklinde üretilen materyal koyarlar bunun nedeni de Altın’ın insan vücuduna hen en uygun materyal olamasın hemde ağırlık yaparak göz kapağının kapanmasını sağlamaktır .bu tüm dünyada uygulanan bir tekniktir tüm tıp fakültelerinde araştıracak bu bilgiye ulaşmanız mümkündür …
  Bu fue gold tekniğini savunmak adına yapılmış bir yorum değildir sadece sizin verdiginiz bilgide ki ufak bir yanlışlığı düzeltmek adına yapılmış bir yorumdur …
  Bahsettiginiz ameliyatlar hakkında herhangi bir bilgim olmasımdan yorum yapamam ancak altın plastik cerrahının bu ameliyatlarda en çok materyaldir…Saygılarımla
  Moderatör
  sanırım yazıyı yeterince dikkatli okumadınız dikkatli okursanız özetle demek istenen “hiç bir cerrahi girişimde altından yapılmış alet kullanılmaz” yazıyor gerçektende altın kadar yumuşak metalden aleti kullanılamaz.
  tabiki altın vücutta reaksiyon yapmaz ve vücuda koymak için kullanılabilir ama FUE gold denilen komedide saç kökünün yanına altın konmuyorki 🙂 yoksa herkes yaşlı insanların gülerken ne kadar zengin olduklarını altın dişlerinden görebilir.göz kapağının içine bakmaya gerek yok

 4. hakan Diyorki:

  hocam saç dokulme problemı yasıyorum .ekım yaptırmayı dusunuyorum ama karar vermekte zorlanıyorum acaba yabtrsam sonra pısmanlık duyarmıyım eskı halımı arar olurmuyum bunun gıbı bırcok sebepler gelıo aklıma karar veremıom yardımcı olurmsnz cvp ıcn teskrler
  moderatör
  dökülmeniz varsa öncelikle dökülmeye yönelik tedavi başlayın
  saç ekimi konusunda yeterli araştırma yaparsanız özellikle bu sitedeki ilgili sayfaları okuyarak araştırırsanız pişman olma ihtimaliniz çok azalır.

Yazıya Yorum Yap