Doğal görünüm elde etmenin tek yolu FUE saç ekimi

     

FUE usulüne uygun yapılabilirse doğaldan ayırt edilmesi güç olacak kadar doğala yaklaşılabilir.

Saç Ürünleri
Saç ekimi öncesi

Saç ekimi öncesi

Saç ekimi planlanan bölge

Saç ekimi planlanan bölge

Saç ekimi nden hemen sonraki görünüm

Saç ekimi nden hemen sonraki görünüm

saç ekiminden 1 ay sonraki görünüm

saç ekiminden 1 ay sonraki görünüm

Saç ekimi nden 1 yıl sonraki görünüm

Saç ekimi nden 1 yıl sonraki görünüm

Saç ekimi nden 1 yıl sonraki görünüm kısa kesilmiş hali

Saç ekimi nden 1 yıl sonraki görünüm kısa kesilmiş hali

Çevreyle uyumlu seyrek bir ekim beklentisi olan kişi sol yanına 1500 follikül nakli gerçekleştirildi.Saç kökleri ense donör alnından alındı.
Kısa kesilmiş halinin bile ekim yapılmayan bölgeden ayırt edilemediğine dikkat ediniz.

22 Responses to “Doğal görünüm elde etmenin tek yolu FUE saç ekimi”

 1. bülent Diyorki:

  Hocam gösterdiğiniz doğal olarak tabir ettiğiniz örneğe ne kadarlık gref nakli yapılmış kişisel fikrim çok seyrek tmm belki ekim belli etmiyor olabilir ama ekimden önceki haliyle ekimden sonraki hali arasında çok ince bir fark var ve bu fark içinde okadar para ve emek verilmez ekim esnasında ve sonrasındaki 10 günde çekilen ızdırap içinse hiç ama hiç katlanılmaz.Resimlere bakınca sanki 1500 2500 greflik bir nakil yapılmış gibi duruyor oyle bir kafadan randıman almak için minimum 5000 lik bir nakil gerekli siz daha iyi bilirsiniz ama bunları bilgi mahiyetinde yazarsanız biz kellere :) daha faydalı olursunuz emek ve bilgileriniz için çok teşekürler.
  moderatör
  sayfalarda genelde ekilen rakamlar yazıyor

 2. tolga Diyorki:

  hocam saç ektireli 8 gün oldu saç alınan kısım saçımın arkası hala uyuşuk ve ağrıyor normalmidir
  moderatör
  evet normal ama geçer sabırlı olun :)

 3. Anonim Diyorki:

  Merhaba,
  28 yasindayim ve saçlarimi baya kaybettim. Ektrimek istiyorum. Diyelimki tas catlasin 3000 koke ihtiyacim var bunu anladigim kadariyla 2 etapta yapmak gerekiyor (belirli sureliklerle). Once saç ekimi sonra siklastirma. Eger saç diktirisem ileri yillarda yeniden sac diktirmem gerekecekmi malumunuz sac kaybetme ilerleyen yaslarda devam edecek. Bu sizce cirkin bir hal vermezmi?
  Diyelimki saç ekildirdim bu esnada ne gibi onlemler anlinmalidir (gunese cikmama, sac kesmeme vb)?
  moderatör
  isterseniz bir isterseniz 5 etapta yapılır
  çirkin hal vermez hatta tam kel halinizi görmemek gibi bir avantajınız olur

 4. Murat Diyorki:

  epey can yakıcı, ağrılı oluyor diye duydum operasyon sonrası. ne derece doğru ?
  moderatör
  ciddi ağrı olmaz

 5. xzx Diyorki:

  Utanmadan sıkılmadan bu ekime size doğal olmuşmu diyorsunuz ? Palyaçoya çevirmişsiniz adamı.
  moderatör
  son hali olan en alttaki resimde ekim olduğuna dair bir tek bulgu saptayabilirseniz brawo size,saptayamazsanızda …..

 6. mülayim inci Diyorki:

  yorumları yanıtlayan kişi sadece moderatör mü yoksa ekim yapan kişinin kendisi mi? çok küstah cevaplar verilmiş. hele ki “benim tuzu kuru” cevabı çok ayıp. resmen hastalara müşteri gözüyle bakan döner sermaye personeli rolünü oynamışsın. cevaplarınızla insanlari incitiyorsunuz.
  Moderatör
  insanların incindiğini sanmıyorum,böyle bir his yaşıyorsanız başka siteleri okuyun

 7. murat30 Diyorki:

  bu örnek saç ekimimi mahvetmişsiniz adamın saçını hiç doğal gözükmüyo ve bunu örnek diye koymanıza çok şaşırdım doğrusu!
  Moderatör
  tamam bundan sonrasını herkesin yaptığı gibi montajlayıp eklerim :)

 8. Ali Can Diyorki:

  hocam toplam 200 cm kare alana 6000 kök ektirsem fotoğraftaki arkadaşın elde ettiği gibi bir sonuç alabilirmiyim ?
  Moderatör
  saç kaliteniz iyiyse yaklaşır.

 9. Fatih Diyorki:

  Merhaba Hocam,
  24 yaşındayım muhasebeciyim ve iş yoğunluğu ve stresten dolayı saçlarımın alın kısmını kaybettim çok fazla yok ama yinede beni düşündürüyor acaba fiyat olarak herhangi bir bilgi verebilirmisniz bütcemi ona göre ayarlamayı düşünüyorum yukarıdaki resimler kadar değil saçlarım resmin % 20 si diyebiliriz yardımcı olursanız sevinirim
  Moderatör
  Bu şekilde rakam vermek bir tek sizi ikna etmeye yönelik olbilir yoksa hiçbir anlamı olmaz,isterseniz atilladepo@gmail.com a resminizi gönderin nereye ne kadar ekilirse nasıl bir değişim olur şeklinde yorum yapayım

 10. emine gürbüz Diyorki:

  meraba hocam benim saçlarım doğuştan seyrek ve bu benim canımı çok sıkıyor sizce birşey yapılabilir mi??
  saç ekimiyle doğal sonuç elde edilirmi??
  Moderatör
  Anlamlı sonuç elde etmek için çok sayıda ekim gerekir genel olarak seyrekse enseden bu kadar aalınamayacağı için bence ekim çok akla yatkın değil.Kalite artışı sağlayacak biotin tablet kullanın.

 11. Deniz Diyorki:

  Saygılar Hocam;
  21 yaşında üniversite öğrencisiyim.Baba tarafımda mevcut olan kelliğin gençlik özgüveniyle bana uğramayacağını sanarak saçlarımı çok bakımsız bıraktım ve 2 yıl önce çok büyük bir hata yaptığımı anladım.Çok methedilen saçlarımı kaybetmeye başladım.Hangi yöntemi kullanırsam kullanayım inişli çıkışlı olarak devam etti ve saçlarım açıldı.Büyük bir kellik yok ancak seyreklik ve alın çizgisinde gerileme mevcut.Merak ettiğim nokta ise; okulum arayıl döneminde ekim yaptırsam ve opsiyonel olarak devamsızlık hakkımda kullanabilsem arkadaşlarımın ekim yaptırdığımı anlamasını engelleyebilirmiyim.Gereken süreç tahmini ne kadardır ekim izlerinin geçmesi için.Bir sorum daha olacak.Dökülmeye devam eden saçlar için ekim yapmak ne kadar mantıklıdır.Devamında ekimi sürdürebilirmyiiz.
  Moderatör
  10-15 gün sonra saçınızın kısalığı dışında sorun olmaz,ekilen saçalar var olanları olumlu yada olumsuz etkilemez

 12. BİLGİ RİCASI Diyorki:

  Sayın Moderatör,
  Yasım 43 .Ekonomistim ve cok yogun bir is hayatım var.Son 2 yıldır sacımda hic bir sorun yokken hafif bir seyrelme oldu.Oldukca detaycı bir kisi oldugum icin bir doktora da danıstım ekime gerek gormedi ve ilaç tedavisi onerdi.Sitenizin cok yerini kontrol ettim ozellikle arka kısımda dokulme icin hangi ilacı kullanmayı onerirsiniz.Bu konuda malesef bir ilaç ve losyon enflasyonu var.Ricam beni bu konuda bilgilendirmeniz üstadım.Şimdiden ilginiz için Tesekkur ederim.
  Moderatör
  Size bu konuda gelen maillere yazdığım cevabı ekleyeyim.Saç dökülmesinde etkili olduğu bilinen ve FDA onayı olan dünyada 2 ürün vardır 1-rogain (minoxidil) sprey 2- propecia (finasterid) tablet bunları birlikte kullanarak en yüksek (% 92) başarıyı elde edebilirsiniz.Propecianın yan etkilerinden korunmak için aynı sonucu elde edebileceğiniz propecaia nın ve rogain in içerdiği maddelerin (finasterid + minoxidil) sprey formu olan promox sprey veya aynı sonucu elde edebileceğiniz HGF sprey kullanmanızı öneririm. Kalite artışı sağladığı bilinen vitamin H (biotin) den günde 2 mg kadar almanız genel olarak daha iyi sonuç almanızı sağlar.

 13. yasin Diyorki:

  yani hocam sizde fiyat bilgisi vermiyorsunuz ki,, sadece bu resimdeki ekim için ne kadar ücret gerekti onu da yazabilirsiniz sanırım.. aşagı yukarı bir bilgi sahibi olur herkes kendince
  Moderatör
  Bu vakaya birden fazla seans ekim yapılmış,toplam ne kadar bilemiyoruım ama 6-7 000 tl vardır sanırım

 14. buğra Diyorki:

  benim saçım önceden çok sıktı fakat bölgesel dökülme pek olmadı ama seyrelmeler meydana geldi. bu seyrelmeler arasına sıklaşması için sac ekimi yapılabilirmi..
  Moderatör
  Tabiki yapılabilir ama öncelikle ilaç kullanmayı deneyebilrisiniz.

 15. özgür Diyorki:

  resimde doğal saç olan bölgelere ekim yapılmadığı görülüyor. ilerleyen yıllarda oradaki dökülme ile ekili bölge arasındaki görünüm farkı olmayacak mı? bu durumda tekrar bir ekim mi gerekecek?
  Moderatör
  Tabi yeni açılan yerlere yeniden ekim planlanır

 16. doğan Diyorki:

  doktor bey benim kendi kafamdaki sadece düşünce ama saç çizgimi ekim için parietal bilateral ortadan başlattığımızda 4000 civarın da folikül yaklaşık 100-120cm2 de nasıl bi sıklık ve doğallık sağlar.iyi günler.
  Moderatör
  Sıkılık iyi olur,doğallıkla sıklık alakasız iki kavram,çok sık ama çim adam gibi bun akarşın çok seyrek ama berberin algılayamayacağı kadar doğala yakın olabilir.

 17. gunay Diyorki:

  Merhaba. Benim şu anki görüntüm ve ekilmesini istediğim görüntü resimdekiyle aynı. Yani 1500 kök yeter gibi gözüküyor ve resimdeki kişiyle aynı yerden alınıp ekilebilir. Acaba ortalama kaç YTL olur?
  Moderatör
  1500 kökle o görüntüyü elde etmeniz zor.

 18. cınar Diyorki:

  hangi günler Adana’da bulunuyorsunuz hocam….?
  Moderatör
  3224588484 ü arayabilirsiniz.

 19. cınar Diyorki:

  mrb hocam
  peki geniş alana sahip bir kişi bu sonucu elde edebilmesi için kaç kök ektirmelidir?…
  Moderatör
  Ne kadar geniş olduğuna ve onceden saç olup olmadığına bağlı olarak 5 000-10 000 kök gerekebilir.

 20. Duman Diyorki:

  Saç ekimi ile ilgili sitenizdeki resimleri inceledim. Ekim fiyatları hakkında 1000-1500-2000-2500-3000 vb. bilgi alabilirmiyim
  MOderatör
  Sadece birini yazmanız yeterliydi :)
  Köklerin alındığı yere göre ekim fiyatı değişir.

Yazıya Yorum Yap