Dar Alana Saç Ekimi

   

FUE ile dar alana ekonomik durumunuza göre sınırlı sayıda ekim yapılabilir.

FUE nin en önemli avantajlarından biride kişi dilediği kadar ekim yaptırabilir.
BEKLENTİ:
Çevreyle uyumlu olarak ön köşelerin daraltılması.

Ekim planlanan bölge

Ekim planlanan bölge

0.6-0.7 mm lik uçlarla bölge kıllarının açısına uygun olarak 350 follikül ekimi gerçekleştirildi.

Saç Ürünleri
Ekimden hemen sonra

Ekimden hemen sonra

Ekilen kıllar ekim açısına bağlı olarak bölgede olması gereken açıyla çıkmaktadır.0.6-0.7 mm lik uçlarla ekim yapıldığından saç diplerinde çukurluk yoktur.

Ekimden 6 ay sonra

Ekimden 6 ay sonra

Share

68 Responses to “Dar Alana Saç Ekimi”

 1. anıl Diyorki:

  hocam mrb bn 21 yasndym askerdeyim yanlar bnm 3 yilda baya acilti tepedede seyrelme var ektirmk istesem uygunmu erknmi ve sac enseden deyilde gögsten aldrtabilirmiyim.? yada baska bi kişinin sacından yada gögus kili alinip ekim yapilablrmii?
  moderatör
  21 yaşında saç ekimi erken değil
  sizin göğsünüzden olabilir ama başkasından olmaz

 2. yeşim Diyorki:

  mrb hocam bnm kardesimin saclari resimdeki gibi yanlar ack tepesindede seyrelme var buyuk ihtimal genetik olsa grk oyle dyrlar cunki. simdi bu resimdeki gbi ektirtsek kac ayda normal saci gbi olur ve ekilen yerin yanlarida kisa surede acilirsa kotu gozukmezmi ? kardesimde 20 yasnda 21 e grck bi yardm edin Allah askna dewamli morali bozuk ne ypcgmzi sasrdk hocam
  moderatör
  ekilen saçın çıkması 1 yılı bulabilir

 3. kaan Diyorki:

  mrb hocam. saç mezoterapisi iyi mi yoksa gerek yokmu yorumlari okudum hic iyi yorum görmedim sizin düsuncenz nedir bilgi verrmsnz
  moderatör
  mezoterapi çok iyidir ama sadece yapana faydası açısından iyidir yaptırına tek etkisi para kaybıdır saçına hiç etkisi olmaz 🙂

 4. selim Diyorki:

  iyi gunlr hocam. bn 20 yasndaym. saclarmda seyrelme var ynlrda acldi dökuluyr ksacasi ve sacim yagliydi otaci sampuan aldm bi haftadr kullnyrm onuda norml ve yagli saclar icin aldm kepek yapmya basladi kepek oluncada haliyle kaşıniyor kasincada dökuldugunu goruyorum ne ypmm gerekir bilgilendrrmisnz rca etsem
  moderatör
  yağlanam ve kepek çok değilse sadece dökülmeye yönelik tedavi başlaytın, çoksa climbazol içeren şampuan kullanın
  dökülme için % 3 procapil içeren sprey yanı sıra xpecia tablet kullanın dökülme durur

 5. selim Diyorki:

  hocam simdi sacimda kepek az var banyo yapyrm diger gun sacım norml ikinci gun ise kepekli kepek icinde limon saca surup 10 15 dkka masaj yptktn snra yikaynca gectigini sylediler ve szn dedgnz sekilde nasl ypcm spreyle tableti beraber mi kullncam yoksa ikisinden birinimi alcm ve sampuan olarak bu otaci isırgan otlu sampuanla berebar kullnymi. ( dökülme için % 3 procapil içeren sprey yanı sıra xpecia tablet kullanın dökülme durur)
  moderatör
  birlikte kullanmanız daha iyi cevap almanızı sağlar
  şampuanların önemi yok

 6. Furkan Diyorki:

  hocam benim bu fotodaki gibi degilde hafiften alnımın yan tarafları açılmış yaş olgunluk çizgisi diyo bazıları ama hiç saçımda dökülme yok saçlarım çok güçlü güzel hep kısa kestirirdim 1 yıldır uzatıyorum uzun tutmayla alakası yok ama saçlarım dökülüyormu yoksa normalmi bu açılma?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Genetik yapınıza göre şekillenecek tarzda dökülme olabilir.

 7. MÜCAHİT Diyorki:

  Merhaba sayın hocam.
  Benim sorunum da tıpkı resimde görüldüğü gibi. Benim sorunum saçlarımın doğuştan sanki 24-25 yaşında bir kimsenin saçlarının ön kısımlardan açılmaya başlamış gibi bir görünümde olmasıydı. Yani çocukluğumdan beri ön saç çizgisine sahip değilim. Tabi ki bir miktar daha geriye doğru gitti. Sizlere saçımın şu anki durumunu ve beklentilerimi izah etmek maksadı ile çektiğim fotoğrafları ve photoshop ile yaptığım restorasyonları göndermek istiyorum. Mail adresi alabilir miyim?
  Op Dr Atilla Kaya
  saç ekimi yapmıyorum.bir saç ekim merkezinin görüşlerini almalısınız

 8. orhan konuk Diyorki:

  Ben devlet dairesinde memur (engelli) olarak çalışmaktayım. 2 yaşımda çocuk felcinden sağ tarafım sol tarafımdan farklı. bu durum kafa ve saç dahil olmak üzere gerçekleşmiştir. şimdi benim ufak bir saplantım var buda kafamın bir tarafı ezik gibi olupta alın kısmı açık durmakta ön sivri uç olduğundan mecburi tek saç şekli yapmak zorunda kalmam beni saplantıya itiyor. ön sivri kısımdan 5 cm lik bölümünü alıp açık olan kısma ektirmek istiyorum bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz? saygılar.
  Op Dr Atilla Kaya
  saç ekimi yapan merkezlerle görşmelisin

Yazıya Yorum Yap