Doğum esnasında olan kayba saç ekimi resimleri

Bölgesel saç kayıplarında çok kök ekimi gerekmeyeceği için eskisi kadar yada çevredeki saç sıklığı kadar sıklıkta saç ekmek mümkündür.Bu sayede karşı taraf veya o bölgeden fark edilmeyecek kadar güzel bir sonuç elde etmek mümkündür.

Bu vakada resimde görülen tümüyle saçsız alana birinci seansta 300 kök ekilmiş elde edilen sıklık kişinin beklentisini karşılamadığı için 400 kök ekilen ikinci seans yapılmıştır.Toplam 700 kökle etraf bölgelerden ayırt edilemeyecek sıklık elde edilmiştir.

Tabi burada dikkat edilmesi gereken diğer bir konuda saçların 40-45 derece açılarla ekilmesine bağlı olarak doğal saçlardan ayırt edilmesi imkansız bir görünüm yakalanmıştır.

Saç Ürünleri
Doğuma Bağlı Saç Dökülmesi Olan Alan

Doğuma Bağlı Saç Dökülmesi Olan Alan

Birinci Seanstan Sonra

Birinci Seanstan Sonra

İkinci Seanstan Sonra

İkinci Seanstan Sonra

Share

16 Responses to “Doğum esnasında olan kayba saç ekimi resimleri”

 1. serhat Diyorki:

  Merhaba,benimde saçdökülmem var ama benim sıkıntım başka.Küçükken geçirdiğim bir trafik kazası yüzünden ameliyat olmuştum,bu ameliyattan kalan göbek ile göğsün biraz aşşağısından başlayan bi ameliyat izine sahibim.Bu izin etrafında kıllar var bu kılları kullanarak izin üzerine ekim yapılabilirmi görünümü bi nebze kapatabilirmiyiz.Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  Moderatör
  Evet düşündüğünüz yapılabilir,etraftan alınan kökler ameliyat izine ekilerek aradaki fark ve görünülürlük azaltılır.

 2. Burak Diyorki:

  merhabalar, size bir sorum olacaktı. Ben 7 yaşındayken ameliyat oldum ve şuan 18 yaşındayım ameliyat için atılan dikişlerden sonra o bölgede saçım çıkmıyor yani demek istediğim dikişlerin atıldığı yerden. oraya ekim yapılabilir mi yoksa zararlı olacağından ekim yapılamaz mı?
  Moderatör
  Yapılıyor.

 3. azad Diyorki:

  hocam merhaba,21 yaşındayım ve saçımda herhangi bir saç dökülesi,seyrelmesi vs yok.Ailemde kel olanda yok fakat benim problemim doğuştan alnımın açık olması ve beni çok rahatsız ediyor.Alın çizgimin 1.5 cm aşağı alınmasını istiyorum bu mümkün müdür?Ayrıca geçtiğimiz hafta istanbulda yine ünlü ve kaliteli saç ekimi yapan bir yere görüşmeye gittim bana denilen cümle ‘saç ekimi yaptırmak istediğiniz alan çok az ve saç nakli için gerekli olan dönor alan gayet sağlıklı ve en fazla 1500 1700 greft gerekiyor yani size en mini işlemi uygulamamız gerekiyor ve gayet başarılı bir işlem olur’ denildi.Fakat bana en mini işlemi uygulamak karşılığında 1500greft karşılığında istenilen fiyat 1200EURO.Şimdi hocam normal bir alnı 1.5-2 cm kaliteli bir şekilde aşağı almak,yeni ön çizgi yapmak sizde ortalama kaç lira tutar.Bana ortalama rakamı söylerseniz,bunun bilincinde olarak yanınıza görüşmeye gelmek istiyorum.Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.
  Moderatör
  21 yaşında birinin alnını 2 cm öne almak çok akla yatkın bir ekim gibi gelmedi bana ama şunu bilmelisiniz size verilen rakamlarla elde edeceğiniz sonuç % 100 ihtimalle size göre çok seyrek olacaktır,eğer dökülmeniz yoksa bir seansta var olan saçlarınızın 1/3 sıklığına erişmeleri imkansız bu da sizi tatmin etmez.
  Bu arada açık eksiltme gibi ihalele açmanızda son derece uyanıkça ama bana uymaz 🙂 ihaleye katılmak isteyen olursa size ulaşır.

 4. RAMAZAN Diyorki:

  mrh hocam bnm basimin iki farkli yerinde ikisi de madeni bozuk paradan daha kucuk sonradan dokulme sac kiran oldum bana tam olark zaten degilde tahmini kac par arasinda bi fiyat araligi icinde olur soylerseniz sevinirim.bnde fiyat araligi uygun gelirse yaptirmak istiyorum.
  Moderatör
  750 tl civarı olur sanırım

 5. erdal Diyorki:

  Resimler aynı değil.
  Moderatör
  İki resim arasındaki 7 farkı bulun o zaman 🙂
  İki gözüm önüme aksınki aynı kişinin farklı zamanlarda çekilmiş fotoğrafı 😀

 6. seloo Diyorki:

  Fiyat ekilecek olan köklerin alındığı yere bağlıysa o zaman ekilen saçın kalitesi vücuttan alındığı yere bağlı buna dayanarak şu soruyu sorabilirim vucüdun neresinden alınan kök daha uzun ömürlüdür ya da daha garantidir veya sağlıklıdır ?
  Moderatör
  Sakal kılları en kaliteli ve kalıcı olandır.

 7. murat Diyorki:

  mrb hocam saçlarımızı kısaltmadan ekim yapabiliyomusunuz,bide seyrek saça sılaştırma oluyomu,saç tanesini kaça ekiyosunuz 🙂
  Moderatör
  Kısaltmadan ekim mümkün ama kaliteden söz edilemez,fiyat köklerin alındığı yere bağlı

 8. emre34 Diyorki:

  hocam saygılar ekiminiz güzel ama hocam size ekriten birini gördüm çok doğal ama her yöne taranmıyor bazı yerler yay gibi mesela sağa yan tarayacak tam yatmıyor veya sola tam yatmıyor illaki çok mu uzutması lazım ne diyorsunuz cevap verirseniz sevinirim
  Moderatör
  Kısa saç taranırmı yaf 🙂 tabiki şekil vermek için uzun olması gerekir

 9. selcuk Diyorki:

  merhaba bu amılıyat ıcın sıze nasıl ulasabılırım ve kac paraya mal olu resımdekının aynısına ulasabılşırmıyız tesekkurler
  Moderatör
  Aynısı tabiki elde edilebilir,mail atabilirsiniz.

 10. abdulhamit Diyorki:

  atill bey bu resimdekinin aynısına keserek ekim yapanlar yaklasabilirmi yada keserek te yapsa dikkatli olursa basarı elde edebilirmi
  Moderatör
  Asla yaklaşılamaz bunu kamyonla ferrari hızına erişmenin mümkün olmayacağına benzetebilirsiniz.

Yazıya Yorum Yap